Auto detailing – prémiové mytí vozidel

Je specializovaný proces důkladného a šetrného postupu čištění, renovace a konzervace, který mění vzhled vašeho auta, které potom v každém detailu vypadá jako nové. Toto vám běžná auto myčka nikdy neposkytne. Nejenže detailing poskytuje maximální pozornost mytí a čištění, ale vyžaduje zejména kvalitu používaných výrobků a specializované postupy.

Běžné mytí auta v myčce resp. v ručních myčkách se jen zaměřuje na to, aby se vaše auto zdálo být čisté do doby, než je povrch laku viditelný na slunci. Auto detailing se skládá z pracovních postupů, které jsou šetrné k vašemu vozidlu,  a postará se o hluboký lesk bez škrábanců a konzervaci laku.

 

Prémiové mytí párou

Vlastníme nový revoluční a ekologický parní stroj OPTIMA. Použitím parní technologii, můžeme rychle a efektivně odstranit nečistoty, skvrny, mastnoty, pachy a další nečistoty z různých povrchů, aniž by docházelo k odtoku odpadní vody. Využití je všestranné ať už se jedná o parní mytí vozidel, lodí, letadel či dezinfekce v kuchyních, vinařství, nemocnicích či nákupních vozíků a jiné.

Při parním mytí tzn. kombinace tepla a tlaku dojde k zvednutí nečistot z povrchu např. automobilu, což umožňuje speciálním mikro utěrkou setřít nečistoty pryč. Toto je velmi bezpečný a šetrný způsob, jak chránit vozidlo před zbytečným poškrábáním či poškozením.

Technoligii OPTIMA používá převážná většina zkušených detailerů na celém světě, což ukazuje, že pára je v moderním a ekologickém čištění a dezinfekci bez použití chemie nepostradatelným pomocníkem.

Ozon

Máte nepříjemný zápach ve vozidle ať už je to od kouře nebo něčeho jiného? Je mnoho metod, jak zakrýt zápach v interiéru. My nepříjemný zápach řešíme u kořene a to ozónem. Ozon působí rychle a dlouhodobě, jelikož zápach neutralizuje. Používáme jedny z nejsilnějších přístrojů na trhu s výkonem 7000mg/hod

Nemáte čas k nám přijet? Nevadí, my přijedeme za Vámi.

Ozón je plyn, takže se dostane všude v interiéru, dokonce i do vzduchovodů Vašeho vozidla. Ozon je velmi silný oxidant a používá se jako chemicky čistý dezinfekční prostředek. Vyznačuje se charakteristickým zápachem, respektive vůní, jakou můžeme cítit ve vzduchu po typické letní bouřce. Lidský čich je na tuto vůni citlivý a je proto schopen zaregistrovat neškodné koncentrace tohoto plynu ve vzduchu. Je to jeden z nejsilnějších a nejúčinnějších oxidačních prostředků – jeho sterilizační efekt je 3500x účinnější než při použití chlóru.

Aplikace ozónu:
Automobily, Lodě, Letadla, Hotely a gastro zařízení, Zdravotnictví, Byty a domy, Fitness centra, Požáry, Povodně, Úmrtí, Deratizace

Ceník mobilní aplikace ozonu o3 u Vás:

1 hodina aplikace 1000,- Kč*
2 hodiny aplikace 1750,- Kč*

*uvedené ceny platí pro lokalitu Praha a okolí
*doprava mimo uvedenou lokalitu 7,- Kč / km
*nutná přípojka na 230V

 

Leštění a korekce autolaků

Váš exterier auta u nás dostane speciální zacházení ať už  je to předmytí tlakovou teplou vodou, prémiové ruční mytí (systém dvou kbelíků), tlakový oplachu teplou vodou, odstranění zbytků asfaltu, odstranění oxidace, dekontaminace laku ve dvou fázích, strojní nebo ruční leštění v několika stupních a následnou konzervaci laku v podobě nanesení zvolené ochrany buď syntetického vosku, carnaubského vosku, polymerové ochrany, keramického nanopovlaku nebo sklokeramické ochrany.

Cílem detailingu exterieru vozu je úprava a ochrana laku.  To znamená, že se barva rozjasní, zvýší se lesk, vytvoří hedvábný povrch a lak bude chráněn před vnějšími vlivy, před oxidací, znečištěním a usazováním různých povlaků a také částečně proti poškrábání v případě keramické ochrany. Auto se bude snáze udržovat čisté a bude se lépe mýt.

Co je nutné si uvědomit

Proces strojního a ručního leštění, který v zásadě aplikujeme vždy v několika fázích je velice časově náročný ať už pro nutnou naprostou dokonalou přípravu podkladu, nebo samotnou aplikaci. Abychom dosáhli maximální spokojenosti a našeho vnitřního ujištění, potřebujeme na to čas.

Nutný čas se samozřejmě liší, ale z praxe víme, že se pohybujeme od 1 do 3 dnů v ojedinělých případech i déle. Strojní ani ruční leštění není schopné opravit „ďubky“ od kamínků či odřeniny, kterou jsou až na základní lak. Při strojním leštění jsme limitování tlouškou laku, která z velké části ovlivňuje výslednou práci.

Cena

Cenu ovlivňuje několik zásadních faktorů, a proto není možné paušalizovat. Je proto nutné si uvědomit, že cena je stanovena vždy až po procesu stanovení, nicméně ve finálním rozpočtu se může lišit. Cenu ovlivní nejen množství spotřebovaného materiálu, míra znečištění či poškození, ale zejména již zmiňovaný čas.