Zavoláte nám a popíšete, jaké máte vozidlo, popřípadě nám zašlete e-mailem bližší informace. Vozidlo prohlédne náš technik a prověří, zdali je reálné, aby vozidlo prošlo TK. Po předchozí dohodě se vozidlo odveze na měření emisí a poté na stanici technické kontroly. Pokud stanice technické kontroly zjistí závadu, a vozidlo neprojde, můžeme její odstranění zajistit za Vás a provedeme opakovanou technickou prohlídku. Vy nebudete nikde čekat, vše zařizujeme my. 

Je to zejména správa vozového parku a tím tedy spojené autoslužby. 

Je to zejména zajištění STK a dále prémiové mytí motocyklů a detailing. Motocykly půjčujeme. Máme pro Vás BMW R1250GS ADV, KTM 790R.

Plnou moc, která musí být ověřená. Dále originál velkého TP, ORV – malý TP, platné povinné ručení a evidenční prohlídku vozidla. 

Fleet management zajišťuje veškeré služby spojené se správou vozového parku. Může se také jedna o správu parku jiných dopravních prostředků. Každý dopravní prostředek, typicky automobil, vyžaduje v rámci svého využívání ve firmě určitou administrativní činnost a vyžaduje také průběžnou péči a údržbu. Aby se zaměstnanci nemuseli o automobily starat osobně, je na takovou činnost zpravidla vyčleněn samostatný pracovník nebo se o to stará externí firma. 

Ano, jedná se o námi mimo jiné poskytované služby.

Ano, vše za Vás zařídíme buď v rámci správy vozového parku, nebo na základě plné moci. 

Ano, zastupujeme. Jako obecný zmocněnci zastupujeme klienta v jednání na odboru dopravy zejména ve správním řízení při projednávání přestupků, dopravních nehod, náhradách škod a pod.