Zajistíme za Vás opravu Vašeho vozidla, nebo pravidelnou servisní prohlídku v autorizovaném nebo neautorizovaném servisu.  Ušetříte čas a peníze.

Potřebujete opravit auto?  Pokud si auto neumíme opravit sami, máte na výběr v zásadě dvě možnosti. Auto sami odvézt do neznačkového „garážového“ servisu, nebo další variantou je autorizovaný servis s originálními náhradními díly, kvalitní diagnostikou a předem domluvenou cenou za opravu. Nechte toto na nás. 

Svěřte nám své vozidlo a rozhodnutí po konzultaci s námi kam vozidlo odvést necháme na Vás. Vsadit na jistotu se vyplatí nejen u pořízen vozidla, ale také při jeho opravách. Značkový servis si zaslouží naši pozornost z pádných důvodů.

Cenu známe předem

Cena je v autorizovaném servisu na první pohled vyšší, ale jedná se o cenu za úkon, jako je např. výměna brzdových destiček, a ne za hodinu, kdy předem nevíme, jak zdatného technika máme a tedy, jak dlouho mu bude oprava trvat. Ve výsledku tak můžeme zaplatit v neznačkovém servisu více peněz.

Problém nastává zejména s diagnostikou a specializovanými pracemi. Často se tak stává, že neautorizovaný servis veze naše auto do toho autorizovaného se složitější závadou, nebo proto, že nemůže bez profesionálního vybavení závadu zjistit. Navyšuje to cenu opravy a na auto budeme čekat delší než předpokládaný čas.

Autorizovaný servis konzultuje rozsah opraví i jejich cenu předem

Jistota odbornosti

Autorizovaný servis je jasně lepší v odbornosti, musí striktně dodržovat pravidla a standardy své značky, přičemž většina z nich si toto hodně bedlivě hlídá. Používají pouze originální náhradní díly, které byly přesně pro daný model testovány a sedí mu na 100%, disponuje aktuálním diagnostickým vybavením a dílenskými přípravky doporučenými výrobcem, pravidelně školenými, kvalitními odborníky a v případě složitých oprav má i expertní zázemí automobilky. Záruka na odvedenou práci je 6 měsíců a na náhradní díly 2 roky, toto je dáno zákonem a platí u obou typů servisů.

Pomůžeme Vám

Pokud zvolíme neznačkový servis, je důležité vědět, který a kdo bude Vaše vozidlo opravovat. I v neautorizovaném servisu Vám můžou opravit auto „lépe“ než v autorizovaném. Nelze v tomto případě paušalizovat. Rozhodnutí je vždy na Vás, ale my Vám poradíte a v konečném důsledku to budete vy, kdo ušetří čas a peníze.